KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8555080
nr 855 5080
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Olle Hjortzberg (1872-1959), Scen, signerad, motivets mått: 70x98
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 18:10:06
350 kr
1.200 kr
800 kr
1.200 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg